درباره ما

گروه صنعتی طبخ نوین با تکیه به علم مهندسی، نیروی کار جوان خود و بهره مندی از دانش روز دنیا از اواسط دهه 80 شروع به تولید صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی نموده و در طی چندین سال فعالیت خود همواره کیفیت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و همچنین رضایت مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده و به این امر ادامه میدهد.

طبخ نوین با همکاری و الگو برداری از بهترین شرکت های روز دنیا در حوزه ی صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی بیش از ۱۵۰ قلم از تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه صنعتی را تولید و صفر تا صد تجهیزات را تامین می نماید.

گروه صنعتی طبخ نوین تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را در چندین بخش مانند تجهیزات سرو غذا، تجهیزات پخت غذا، تجهیزات آماده سازی، تجهیزات فست فود، تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات سلف سرویس، تجهیزات شستشو، تجهیزات لاندری، همچنین بخش تبرید، برودت و تهویه هوا مطبوع تولید و تامین می نماید.

تجهیزات-آشپزخانه-صنعتی-طبخ-نوین

بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی رستوران و یا آشپزخانه صنعتی یا کسب و کارهایی مانند آن را دارند، به دلیل اینکه در این حوزه، فعالیت قبلی نداشته اند و از دید حرفه ای تری نسبت به کسب و کار برخوردار نیستند، متاسفانه در هنگام خرید تجهیزات لازم برای شروع فعالیت دچار مشکلاتی می شوند و در اکثر موارد نمی توانند انتخاب هایی مناسب و به صرفه و رضایت بخش داشته باشند. قطعا اداره ی یک محیط کوچک همانند خانه و تهیه لوازم برای آن خیلی سخت نخواهد بود و با صرف زمان و دقت کافی و همچنین با یک تصمیم گیری ساده خواهید توانست لوازم ضروری برای آشپزخانه ی خانه ی خود را تهیه و خریداری نمایید ولی در محیط هایی مثل رستوران و فست فود ها،کیترینگ ها و آشپزخانه های صنعتی پارامتر های مختلفی وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند تا یک مجموعه به طور هماهنگ و سودمند با یکدیگر فعالیت نماید.

در خرید تجهیزات مساحت آشپزخانه و شکل هندسی آن باید در نظر گرفته شود. همچنین اگر آشپزخانه ای شلوغ و به هم ریخته دارید، در ابتدا باید فکری به حال نظم دادن به آن بکنید و فضای خالی برای وسیله یا تجهیزات جدید باز کنید. منظم بودن یک آشپزخانه، بازدهی کارکنان شما را افزایش خواهد داد.
آگاهی از مهم ترین ملزومات، نیازمندی ها و ویژگی های آشپزخانه ی صنعتی استاندارد باعث می شود تا در هنگام خرید تجهیزات، تعیین دکوراسیون و موارد دیگر به عنوان یک مدیر و صاحب کسب و کار به بهترین شکل ممکن عمل نمایید. به یاد داشته باشید که در هر مرحله ای از مراحل راه اندازی که باشید، گروه صنعتی طبخ نوین راهنما و همراه شما خواهد بود.